Náš tým

Martin Erat

hokejista

Už během své hráčské kariéry začal kvůli různým zdravotním komplikacím spolupracovat s osobním trenérem bruslení, který mu pomocí speciálních cvičení na ledě i mimo něj dokázal přizpůsobit jeho bruslařský styl měnícím se fyzickým možnostem jeho věkem opotřebované tělesné schránce a především díky těmto technikám mu pomohl prodloužit kariéru a dokonce i určitým způsobem vylepšit jeho hru.
Vyšla mu z této zkušenosti logická myšlenka: správná technika bruslení je nejdůležitějším klíčem k úspěchu každého hokejisty na jakékoliv úrovni.

Martin je bývalý dlouholetý český hokejový profesionál, účastník MS (1x stříbro, 1x bronz), účastník 4 olympijských her (1x bronz), dvojnásobný juniorský mistr světa do 20 let, dvojnásobný mistr české Extraligy, má odehraných téměř 1000 zápasů v nejlepší hokejové lize světa NHL, kde nastupoval v dresu Nashville Predators, Washingtonu Capitals a Arizona Coyotes.

Petr Hubáček

hokejista

Hokejový expert v České televizi, ale také trenér hokejové mládeže, to je v současnosti bývalý hbitý hokejový útočník, majitel kompletní sady medailí z MS, odehrál stovky startů v české extralize (Vítkovice, Pradubice, Kometa Brno), 5 sezon strávených ve Finsku v tamní nejvyšší soutěži (Jyväskyllä) ozdobil ziskem mistrovského titulu. Má zkušenosti i z ruské KHL a kariéru uzavřel jako mistr francouzské ligy v dresu Rouen.

Roman Erat

hokejista

Donedávna hokejový profesionál s více než 10 lety strávených v naší nejvyšší hokejové soutěži, kde v dresu Znojma a Komety Brna odehrál stovky zápasů. V současnosti je trenérem nejmenších hokejistů s výborným citem jak děti zaujmout a navést do přirozeného procesu treninku, kterým jim pomáhá zábavnou formou v jejich sportovním rozvoji.

Jan Fadrný

hokejista

Má mnohaleté zkušenosti s trénováním mládeže všech věkových kategorií, odehrál několik sezon v zámořských juniorských soutěžích a jednu na farmě Pittsburgu Penguins, kterým byl draftován. Po návratu ze zámoří posbíral zkušenosti v české a slovenské Extralize, na profesionální úrovni si zahrál hokej v Německu, Švýcarsku.